Homemade Aromaterapi | Yerli Markalar

Homemade Aromaterapi, yerli ve kaliteli aromaterapi deneyimi için tercih edebileceğiniz markalardan biri. Üstelik aromaterapi yağlarının yanı sıra kişisel bakım ve ev temizliği gibi farklı kategorilerde de pek çok ürüne sahip. Evinizde sürekli kullandığınız ürünlerin temiz içerikli ve yerli alternatiflerini arıyorsanız bu markaya şans verebilirsiniz.

Bu yazımızda Homemade Aromaterapi’nin kuruluşundan, ürün çeşitliliğinden ve bu ürünleri nerelerde bulabileceğinizden bahsedeceğiz. Merak ettiğiniz başka markalar varsa bize yorum bırakabilirsiniz. Onları da keyifle inceleriz.

“Yerli mi” olarak ülkemizin değerli markalarını sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Siz de yerli markaları keşfetmek ve desteklemek istiyorsanız sitemizdeki diğer yazılara göz atabilirsiniz. Şimdi hep birlikte Homemade Aromaterapi’yi yakından tanıyalım.

Homemade Aromaterapi Ne Zaman Kuruldu? Homemade Aromaterapi Kuruluş Hikayesi

Aromaterapinin kökleri milattan önce 3500’lerden bile geriye gidiyor. Fakat binlerce yıllık bu terapi yöntemi insanoğlunun doğadan kopmasıyla unutulmaya yüz tuttu. Homemade Aromaterapi ise bu kadim bilgiyi modern dünyada bizlerle buluşturuyor.

Marka, 2012 yılında Kuzguncuk’ta kuruldu. Ürünler de İcadiye’deki sertifikalı labaratuvarda üretiliyor. Ürünlerin içerisinde katkı maddesi bulunmuyor. Zaten markanın kuruluş amacı da yediğimiz, içtiğimiz şeyler kadar sürdüğümüz, kokladığımız şeylerin de sağlığımız üzerinde etkili oluşu.

Homemade Aromaterapi’yi Kim Kurdu?

homemade-aromaterapi-yaglar

Homemade Aromaterapi’yi kim kurdu sorusu da merak ediliyor. Bu markanın arkasında Aslı San Bilgin var.

Aslı San Bilgin, 2003 yılında doğallık arayışının bir sonucu olarak bitkileri kullanmaya başlıyor. Bir süre sonra da kendisine çok iyi gelen aromaterapiyi klinik master aromaterapist seviyesinde öğreniyor. Sonunda da bu bilgisini ve deneyimlerini bizlerle buluşturmaya karar veriyor. Böylelikle 2012’de Homemade Aromaterapi’yi kuruyor.

Homemade Aromaterapi’de Neler Var?

Aslında marka hayatınızın her alanında “iyi oluş” halinizi destekleyecek ürünlere sahip. Cilt bakımı, saç bakımı, ağız bakımı, ev temizliği, enerji temizliği gibi farklı alanlarda ürün bulabilirsiniz.

Markanın internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz: www.homemadearomaterapi.net Ürünleri incelemek isterseniz İstanbul’da Kuzguncuk, Nişantaşı, Kanyon ve İzmir’de Alsancak mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Enerji Temizliği: Tütsüler, koklama kavanozları, spreyler, doğal soya mumları, buhurdanlar ve çakra yağları.

Ev Temizliği: Arap sabunu, kastil sabun, temizlik sirkesi.

Cilt Bakımı: Sabun, tonik, nemlendirici, maske. Erkekler için tıraş losyonu ve sakal bakım kremi.

Vücut Bakımı: Kaya tuzu sabunu, duş jeli, ovmalar, masaj yağları, doğal deodorantlar.

Saç Bakımı: Şampuan, saç kremi, saç maskesi, bakım yağı, tarak.

Ağız Bakımı: Diş macunu, ağız çalkalama suyu ve diş fırçası.

Tekstil: Boyun yastığı, sırt yastığı, göz yastığı, kese, çanta, masaj topu, makyaj temizleme bezi, termofor.

Sitede yüzlerce ürün yer alıyor. Hepsi de doğal içeriklerle hazırlandığı için güvenle kullanabilirsiniz. Kaliteli, organik, doğal içerikler kullanmak istiyorsanız yerli markalara dolabınızda yer açarak çok daha anlamlı bir adım atabilirsiniz.

Aslı San Bilgin, bu işe hayatını adamış bir kadın. Tüm bilgi birikimi ve özeniyle gerçekten kaliteli ürünler üretiyorlar. Siz de aromaterapi konusuna ilgi duyuyorsanız workshoplarına ve eğitimlerine katılmayı düşünebilirsiniz.

Daha fazla yerli kozmetik ve cilt bakımı markası keşfetmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın